Αρχική σελίδα Εκπαιδευτικό προσωπικό Εκπαιδευτικό προσωπικό 2023-2024

Εκπαιδευτικό προσωπικό 2023-2024

Εκπαιδευτικό προσωπικό του Γενικού Λυκείου Νέας Περάμου για το εκπ/κό έτος 2023-2024

Teaching staff of Nea Peramos Senior High School 2023-2024

Διευθυντής Κα Βαρβάρα Παπανικολάου ΠΕ86

Α/Α Φωτογραφία Επώνυμο Όνομα Ειδικότητα Στοιχεία Επικοινωνίας  Βιογραφικό
1 Αθανασιάδου Κυριακή Φιλόλογος Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
2 Βαλσαμίδης Γιώργος Θεολόγος ΠΕ01.01 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Γιαγμουρίδου

Giagmouridou

Ευδοκία

Evdokia

Φιλόλογος

Greek Literarure teacher

4 Γιαλένιου Σοφία Φιλόλογος Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
5 Ζαμβρακίδου Παρθένα Γαλλικής Φιλολογίας Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
6 Κασκαβάλογλου Ελένη Μαθηματικός Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
7 Κατσάνη Σουλτάνα Γερμανικής Φιλολογίας Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
8 Λαλάκη Στυλιανή Μαθηματικός Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
9 Λάμπρου Παρασκευάς Βιολόγος Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
10 Μπένου Γεωργία Μαθηματικός Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
11 Ομφαλίδου Λαμπρινή Οικονομολόγος Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
12 Παπαγιάννη Ειρήνη Φιλόλογος Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
13 Παπανικολάου Βαρβάρα Πληροφορικός Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
14 Πετρακοπούλου Ιωάννα Χημικός Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
15 vasilis02 small

Πηγαδάς

Pigadas

Βασίλης

Vasilis

Πληροφορικής

ICT Teacher

Βιογραφικό

16 Σαριβασιλείου Ζωή Αγγλικής Φιλολογίας Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
17 Στουγιαννίδης Γιώργος Φυσικός Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
18 Τσακίρη Μαρία Φιλόλογος Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
19 Φελλαχίδου Σοφία Φιλόλογος Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
20 Φίτσιος Δημήτρης Φυσικής Αγωγής Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
21 Χιώτη Δήμητρα Αγγλικής Φιλολογίας Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.