Πρόσφατα άρθρα

Έκφραση Μαθητών

Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2016-2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2016-2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΚ/ΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2016-2017

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

Α΄ΚΥΚΛΟΣ 8:30 - 10:30

Β΄ΚΥΚΛΟΣ 10:30 - 12:30

ΠΕΜΠΤΗ       11-5            

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      12-5      

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ                15-5 

ΙΣΤΟΡΙΑ

ΤΡΙΤΗ                      16-5

 

ΤΕΤΑΡΤΗ               17-5

ΠΕΜΠΤΗ                18-5

ΑΛΓΕΒΡΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          19-5

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ                22-5

ΦΥΣΙΚΗ

ΤΡΙΤΗ                      23-5

 

ΤΕΤΑΡΤΗ               24-5

ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΕΜΠΤΗ                25-5

ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          26-5

ΧΗΜΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ                29-5

ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ

ΤΡΙΤΗ                      30-5

ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ               31-5

ΒΙΟΛΟΓΙΑ

ΠΕΜΠΤΗ                  1-6

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ B ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΚ/ΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2016-2017

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

Α΄ ΚΥΚΛΟΣ 8:30 - 10:30

Β΄ ΚΥΚΛΟΣ 10:30 - 12:30

ΠΕΜΠΤΗ       11-5            

ΙΣΤΟΡΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    12-5      

ΒΙΟΛΟΓΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ                15-5 

ΦΥΣΙΚΗ (ΠΡ)

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ (ΠΡ)

ΤΡΙΤΗ                      16-5

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ

 ΤΕΤΑΡΤΗ               17-5

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ Η/Υ

ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

ΠΕΜΠΤΗ                18-5

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          19-5

ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ                22-5

ΦΥΣΙΚΗ

ΤΡΙΤΗ                      23-5

ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

ΑΓΓΛΙΚΑ

 ΤΕΤΑΡΤΗ               24-5

ΠΕΜΠΤΗ                25-5

ΑΛΓΕΒΡΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          26-5

ΧΗΜΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ                29-5

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΠΡ)

ΒΑΚΕ (ΠΡ)

ΤΡΙΤΗ                      30-5

 ΤΕΤΑΡΤΗ               31-5

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

ΠΕΜΠΤΗ                  1-6

ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΚ/ΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2016-2017

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

Α΄ ΚΥΚΛΟΣ 8:30 - 10:30

Β΄ ΚΥΚΛΟΣ 10:30 - 12:30

ΠΕΜΠΤΗ      11-5            

ΙΣΤΟΡΙΑ  (ΓΠ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   12-5      

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ         15-5 

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ

ΤΡΙΤΗ               16-5

ΙΣΚΕ

ΑΓΓΛΙΚΑ

 ΤΕΤΑΡΤΗ        17-5

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ

ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ (ΕΠ)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ  (ΕΠ)

ΑΟΔΕΥ (ΕΠ)

ΠΕΜΠΤΗ         18-5

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ (ΓΠ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   19-5

ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΓΠ)

ΔΕΥΤΕΡΑ         22-5

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ (ΠΡ/Α)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΠΡ/Θ+ΟΠ)

ΤΡΙΤΗ               23-5

ΧΗΜΕΙΑ (ΠΡ/Θ)

ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ (ΠΡ/Α)

ΑΟΘ (ΠΡ/ΟΠ)

 

 ΤΕΤΑΡΤΗ        24-5

ΛΑΤΙΝΙΚΑ (ΠΡ/Α)

ΑΕΠΠ (ΠΡ/Θ+ΟΠ)

ΠΕΜΠΤΗ         25-5

ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΠΡ/Θ)

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ (ΠΡ/Α+ΟΠ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   26-5

ΙΣΤΟΡΙΑ (ΠΡ/Α+ΟΠ)

ΦΥΣΙΚΗ (ΠΡ/Θ)