Αρχική σελίδα Δραστηριότητες Εκδρομές Επιλογή ταξιδιωτικού πρακτορείου μονοήμερης εκδρομής για Θεσσαλονίκη στις 9/12/2015

Σήμερα Τετάρτη 18-11-2015 και ώρα 13:00 ο Δ/ντης του Λυκείου Ν. Περάμου έχοντας υπ'όψιν την υπ' αρίθμ Γ2/12928/2011 εγκύκλιο του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων συγκρότησε επιτροπή για την αξιολόγηση και ανάδειξη της καλύτερης προσφοράς από τις προσφερθείσες των ταξιδιωτικών γραφείων για την πραγματοποίηση της μονοήμερης εκδρομής των μαθητών των τριών τάξεων του Λυκείου στη Θεσσαλονίκη στις 9/12/2015.

Η επιτροπή έλαβε υπ' όψιν της προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων

1) ΚΤΕΛ Καβάλας

2) Kavala Tours

Επέλεξε ως καλύτερη την προσφορά του Καβάλα Τουρς.

Η απόφαση της επιτροπής υπήρξε ομόφωνη, διότι θεωρήθηκε η πιο συμφέρουσα, λόγω συνδυασμού τιμής και προσφοράς.

Ο Δ/ντης

Κος Αυγερινάκης Χαράλαμπος