Αρχική σελίδα Λύκειο Τρίτη Λυκείου Νεοελληνική Γλώσσα Ηλεκτρονική Τάξη του τμήματος Γ2 και Γ3

Ηλεκτρονική Τάξη του τμήματος Γ2 και Γ3

Νεολληνική Γλώσσα, τμήμα Γ2 και Γ3

Η καθηγήτρια του μαθήματος Κα Γιαγμουρίδου Ευδοκία διαθέτει το εκπαιδευτικό υλικό που αφορά στο μάθημα "Νεοελληνική Γλώσσα" στην ηλεκτρονική τάξη του μαθήματος, του τμήματος Γ2 και Γ3.

Η e-τάξη έχει δημιουργηθεί στη πλατφόρμα eclass.sch.gr που διαθέτει το Υπουργείο Παιδείας, μέσω του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου, στους καθηγητές. Το υλικό του μαθήματος είναι διαθέσιμο μόνο στους εγγεγραμμένους μαθητές.

Οι μαθητές μπορούν να εγγραφούν, με τα στοιχεία του λογαριασμού που διαθέτουν στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο.

Όσοι δεν διαθέτουν λογαριασμό, μπορούν να επικοινωνήσουν με το Κο Πηγαδά Βασίλη, ώστε να γίνουν οι απαραίτητες ενέργειες για την ενεργοποίηση λογαρισμού.

Στο παρακάτω σύνδεσμo μπορείτε να επισκευθείτε το μάθημα στην ηλεκτρονική τάξη

e-lesson